Klima a průměrné počasí v Moto Kavata
Průměrné klimatické hodnoty pro Moto Kavata na základě 10 let historických údajů.
Podnebí v Moto Kavata
Klima v Moto Kavata je wet hot tropical, with little seasonal variation. Během roku se odpolední teploty pohybují v průměru kolem 29°C a noční kolem 27°C, přičemž nejchladněji je v srpen (28°C) a nejtepleji v duben (29°C).
Roční úhrn srážek se pohybuje kolem 2695 mm za přibližně 265 deštivých dnů. Nejdeštivějším měsícem je únor (409 mm) a nejsušším srpen (125 mm).
Nejpříjemnější dobou k návštěvě Moto Kavata je obvykle červen, červenec, srpen, září, říjen and listopad, kdy jsou teploty příjemné a srážek je méně.
Roční průměrná teplota
28.1°C
Roční průměrné maximum
28.6°C
Roční průměrné minimum
27.2°C
Nejvyšší naměřená teplota
30°C
Nejnižší naměřená teplota
23°C
Roční úhrn srážek
2695 mm
Deštivé dny
265
Sluneční svit
1.1h/den
Vlhkost
75%
Průměrné teploty v Moto Kavata podle měsíců
Průměrné maximum
Průměrné minimum
Průměrné srážky v Moto Kavata podle měsíců
Srážky (mm)
Sluneční svit v Moto Kavata podle měsíců
Sluneční svit (h/den)
Vlhkost v Moto Kavata podle měsíců
Průměrná vlhkost
Teplota moře v Moto Kavata podle měsíců
Teplota moře
Měsíční průměry
| Měsíc | Prům. max | Prům. min | Srážky | Sluneční svit | Teplota moře |
|---|---|---|---|---|---|
| Počasí v lednu | 29°C | 27°C | 375 mm | 1.2h | 29.8°C |
| Počasí v únoru | 29°C | 27°C | 409 mm | 0.9h | 29.6°C |
| Počasí v březnu | 29°C | 27°C | 259 mm | 1.0h | 30.1°C |
| Počasí v dubnu | 29°C | 28°C | 183 mm | 0.9h | 30.3°C |
| Počasí v květnu | 29°C | 28°C | 187 mm | 1.0h | 30.0°C |
| Počasí v červnu | 29°C | 27°C | 185 mm | 1.0h | 29.7°C |
| Počasí v červenci | 28°C | 27°C | 146 mm | 1.2h | 29.3°C |
| Počasí v srpnu | 28°C | 27°C | 125 mm | 1.3h | 28.9°C |
| Počasí v září | 28°C | 27°C | 126 mm | 1.3h | 29.1°C |
| Počasí v říjnu | 28°C | 27°C | 213 mm | 1.1h | 29.3°C |
| Počasí v listopadu | 29°C | 27°C | 216 mm | 1.4h | 29.7°C |
| Počasí v prosinci | 29°C | 27°C | 271 mm | 1.3h | 29.6°C |