Klima a průměrné počasí v Makin Village
Průměrné klimatické hodnoty pro Makin Village na základě 10 let historických údajů.
Podnebí v Makin Village
Makin Village zažívá wet hot tropical, with little seasonal variation klima s ročním průměrem 28°C. Typické denní maximumy stoupají z 28°C v březen na 29°C v září.
Během roku spadne v Makin Village přibližně 3171 mm srážek za zhruba 256 deštivých dnů, s vrcholem v březen a nejméně srážek v říjen (133 mm).
srpen, září, říjen and listopad obvykle nabízejí nejpříjemnější podmínky v Makin Village, s vyváženými teplými, ale ne horkými dny a sušším nebem.
Roční průměrná teplota
28.1°C
Roční průměrné maximum
28.6°C
Roční průměrné minimum
27.3°C
Nejvyšší naměřená teplota
30°C
Nejnižší naměřená teplota
23°C
Roční úhrn srážek
3171 mm
Deštivé dny
256
Sluneční svit
1.3h/den
Vlhkost
76%
Průměrné teploty v Makin Village podle měsíců
Průměrné maximum
Průměrné minimum
Průměrné srážky v Makin Village podle měsíců
Srážky (mm)
Sluneční svit v Makin Village podle měsíců
Sluneční svit (h/den)
Vlhkost v Makin Village podle měsíců
Průměrná vlhkost
Teplota moře v Makin Village podle měsíců
Teplota moře
Měsíční průměry
| Měsíc | Prům. max | Prům. min | Srážky | Sluneční svit | Teplota moře |
|---|---|---|---|---|---|
| Počasí v lednu | 28°C | 27°C | 311 mm | 1.2h | 28.9°C |
| Počasí v únoru | 28°C | 27°C | 288 mm | 1.0h | 29.0°C |
| Počasí v březnu | 28°C | 27°C | 384 mm | 1.0h | 28.9°C |
| Počasí v dubnu | 28°C | 27°C | 323 mm | 1.1h | 29.1°C |
| Počasí v květnu | 29°C | 27°C | 305 mm | 1.1h | 29.6°C |
| Počasí v červnu | 29°C | 27°C | 320 mm | 1.0h | 30.0°C |
| Počasí v červenci | 29°C | 27°C | 295 mm | 1.0h | 30.0°C |
| Počasí v srpnu | 29°C | 27°C | 186 mm | 1.6h | 30.4°C |
| Počasí v září | 29°C | 28°C | 156 mm | 1.6h | 30.1°C |
| Počasí v říjnu | 29°C | 28°C | 133 mm | 2.0h | 30.2°C |
| Počasí v listopadu | 29°C | 27°C | 148 mm | 1.6h | 29.6°C |
| Počasí v prosinci | 28°C | 27°C | 323 mm | 1.3h | 28.8°C |